Nasze atuty

Hotel Herman to wielofunkcyjne Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, mieszczące się w pięknej, zabytkowej kamienicy, w samym centrum Płocka. Nie bez powodu jesteśmy najwyżej ocenianym hotelem w mieście.

Za co cenią nas goście?

Piękne wnętrza, przestrzenne sale konferencyjne, wyśmienita kuchnia Restauracji Książęcej, klimatyczna Winiarnia oraz miły i uczynny personel – to główne powody powrotów zarówno gości hotelowych jak i organizatorów konferencji.

 • Świetny hotel w samym centrum miasta:)

  Bardzo elegancki hotel w centrum miasta, niedaleko do rynku. Ładne, duże pokoje, czysto i z klasą, bardzo dobre śniadanie i do tego niezła cena weekendowa. Duży parking, także nie ma problemu z samochodem. Naprawdę godny polecenia!!!

   
  ASIAWEK, TripAdvisor.com – wrzesień 2014

Pełna wszechstronność

Proponujemy 43 miejsca noclegowe, przepiękną restaurację, winiarnię, wygodny parking na 45 samochodów oraz ogród z placem zabaw i zadaszona altaną. To idealne miejsce na spotkania i bankiety (również plenerowe) lub imprezy integracyjne.

 • Fantastyczny hotel :)

  Podobało mi się wszystko, elegancki hotel, piękny duży pokój w jasnych kolorach przyjemnych dla oka, ładna łazienka. Bardzo przyjemna obsługa, bardzo dobre śniadanie.

   
  Joanna, Booking.com – wrzesień, 2014

Konferencje i spotkania

Proponujemy pięć sal konferencyjnych mogących pomieścić do 370 osób. Butikowy design łączy się tu z nowoczesnym wyposażeniem: każda z sal wyposażona jest w klimatyzację oraz najnowszy sprzęt audio – video. Proponujemy również szybki internet WIFI w całym hotelu.
Przeczytaj więcej…

Nagrody i wyróżnienia

W ciągu zaledwie kilku lat obecności na rynku zdobyliśmy cenne nagrody branżowe:

 • Złoty Standard w obsłudze Klienta
 • Najlepsza hotelowa restauracja w woj. mazowieckim
 • Nominacja do nagrody Best Hotel Awards 2013 w kategorii “Obsługa”

Możemy również poszczycić się najwyższymi ocenami w Płocku na największych portalach rezerwacyjnych, takich jak Booking.com, TripAdvisor.com, HolidayCheck.pl.

Do zobaczenia!

 
 

Copyright © 2014 Hotel Herman. All Rights Reserved

Hide
HotelsCombined
4 star hotels in Mazovian