Sprawdź termin
 
 

Dieta 1200 kcal

HOTEL HERMAN****  oferuje catering dietetyczny (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek kolacja) o wartości energetycznej 1200 kcal, z dowozem lub odbiorem własnym z hotelu.

Marzysz o idealnej figurze?

Dieta 1200 kcal jest dla tych, którzy chcą schudnąć na zawsze. Po jej przeprowadzeniu nie grozi efekt jojo! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wartościową Dietę 1200 kcal, opracowaną przez dietetyka i przygotowywaną przez naszego Szefa Kuchni Tomasza Wereszczyńskiego, ze specjalnie dobranych składników.

Smaczna i zdrowa Dieta 1200 kcal z HOTELU HERMAN****, choć ogranicza spożycie kalorii, może okazać się najbardziej skuteczna. Jadłospis, który dostarcza 1200 kcal dziennie, zapobiega bowiem spowolnieniu przemiany materii i chroni przed efektem jojo. Co więcej, duża liczba małych posiłków sprawia, że w ogóle nie czujesz głodu i nie masz problemów z trawieniem.

1200 kcal to ilość energii, która pozwoli dobrze funkcjonować i jednocześnie chudnąć :) Dodatkowo, w odróżnieniu od wszelkich suplementów diety, jest skuteczna i zdrowa.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ!

tel. 24 367 00 00
marketing@hotelherman.pl

 
 

Copyright © 2014 Hotel Herman. All Rights Reserved

Hide
HotelsCombined
4 star hotels in Mazovian