Sprawdź termin
 
 

Catering dietetyczny

HOTEL HERMAN****  oferuje catering dietetyczny (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek kolacja) o wartości energetycznej 1200-1500 kcal, z dowozem lub odbiorem własnym z hotelu.

Marzysz o idealnej figurze?

Catering dietetyczny Hotelu Herman jest dla tych, którzy chcą schudnąć na zawsze. Po jej przeprowadzeniu nie grozi efekt jojo! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wartościowy catering, opracowany przez dietetyka i przygotowywany przez naszego Szefa Kuchni Tomasza Wereszczyńskiego, ze specjalnie dobranych składników.

Smaczny i zdrowy catering dietetyczny HOTELU HERMAN****, choć ogranicza spożycie kalorii, może okazać się najbardziej skuteczna. Jadłospis, który dostarcza 1200-1500 kcal dziennie, zapobiega bowiem spowolnieniu przemiany materii i chroni przed efektem jojo. Co więcej, duża liczba małych posiłków sprawia, że w ogóle nie czujesz głodu i nie masz problemów z trawieniem.

1200-1500 kcal to ilość energii, która pozwoli dobrze funkcjonować i jednocześnie chudnąć :) Dodatkowo, w odróżnieniu od wszelkich suplementów diety, jest skuteczna i zdrowa.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ!

tel. 24 367 00 00
recepcja@hotelherman.pl

 
 

Copyright © 2014 Hotel Herman. All Rights Reserved

Hide
HotelsCombined
4 star hotels in Mazovian